HAKKIMIZDA

Uzun soluklu pazarlama

2001'den günümüze daima yeni

Başarılı bir internet pazarlama kampanyasının en önemli elementlerinden biri olmasına rağmen genellikle gözden kaçırılan husus, markanızı doğru bir şekilde temsil eden ve müşterilerinize aradıklarını kolaylıkla bulabilecekleri bir formatta sunan web sitesine ve sosyal medya sayfalarına sahip olmaktır. Şirketler her yıl, sundukları hizmetleri ve ürünleri geliştirmek ve tanıtmak için binlerce lira harcamakta; ancak çoğu, tüketicilerin, kendilerini ilk önce internette aramaları sebebiyle başarısızlığa uğramaktadır. Tam da bu noktada İnila gibi dijital medyada uzmanlaşmış bir firmayla çalışmak önem kazanmaktadır.

Inila tarafından sunulan ve gelenekselleşmiş bir şekilde müşterilerimizin daima olumlu sonuçlar aldığı servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için birkaç dakikanızı ayırarak ürünlerimizi ve hizmletlerimizi inceleyebilirsiniz. Planlama, geliştirme ve pazarlamacılığa kadar geniş yelpazede hizmet sunan firmamız karşılaşacağınız her zorluk için size bir çözümle geleceğinden emin olabilirsiniz.

İnila, müşterilerine internet stratejileri ve sistemleri yardımıyla performans geliştirme ve netice almada yardımcı olan, alanında lider interaktif pazarlama ajansı ve 360° dijital media şirketidir. Bugün, kar amacı gitmeyen veya orta ölçekli işletmelerden, milyon dolarlık bütçelere sahip muhtelif alanlarda faaliyet gösteren şirketlere kadar geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Inila, 2001 'den bu güne katlanarak büyümüştür. Elbette bu büyüme bünyesindeki tecrübeli, kalifiye ve profesyonel ekibin başarısıdır.

Bugün internet pazarlamacılığının, yeni fırsatlara kapı aralayan bir platform olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Her başarılı online pazarlama kampanyasının hedefi en uygun şekilde ve en uygun maliyetle hedef kitleye ulaşmaktır. İnila, müşterilerinin marka kimliğini geliştirmek, müşterilerine internet pazarlamacılığı hizmetleri sağlamak ve girişimci işletmeler için web uygulamaları geliştirmek için çalışmaktadır.

kurumsal web sitesi