HİZMETLER

E-Ticaret Çözümleri

İnila’nın profesyonel e-ticaret hizmetleri, basit çözümlerden binlerce ürünü yönetebilecek, dahili yönetim sistemlerine entegre oldukça yüksek seviyede özel e-ticaret yazılımları inşa eder, pazarlama ve danışmanlık hizmetleri verir.

Yazılım Geliştirme

Bilgiyi yönetmek bir şirketin başarısı için kritik öneme sahiptir. Herhangi bir yerden hangi kaynak ve bilgiye ulaşılabileceğini tayin eden bir platform oluşturmak, her kurumun yönetim maliyetini azaltır ve etkinliğini artırır.

Web Tasarım

Marka geliştiricileri, grafik tasarımcılari, yazılım ve uygulama geliştiricileri, proje yöneticileri ve web içerik hazırlayıcılarından oluşan yetenekli çalışma arkadaşlarımız, profesyonel web sayfaları oluşturmak için biraraya gelir.

Sosyal Medya

Marka, ürün ve hizmetleriniz için sosyal medyada planlama, konumlandırma, pazarlama, reklamcılık ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan bütünleşik çözümler üretiyoruz ve sosyal medya ürünlerimizle birleştiriyoruz.

Dijital Pazarlama

Beklentiniz sadece reklamlarınızın yönetilmesi değil, herbir reklamnızı etkin bir kampanyaya dönüştürülmesi olmalıdır. Dijital pazarlama hizmeti analiz sürecinden geçtikten sonra iyi pazarlama strateji oluşturabilmelidir.

Mobil Uygulamalar

Haziran 2014 itibarıyla Türkiye’de yaklaşık %92,3 12 penetrasyon oranına karşılık gelen toplam 70.791.075 mobil abone bulunmaktadır. Temmuz 2009’da sunulmaya başlanan 3G hizmeti Haziran 2014 itibarıyla 53.385.739 aboneye ulaşmıştır. 

Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonunda hiç şüphesiz en önemli etken kaliteli içeriktir ve her zaman öyle olacaktır. SEO çalışmalarımızda öncelikle kaliteli içeriğe önem veririz ve sosyal medyayı etkin biçimde kullanırız.

360° Ajans Hizmetleri

Djital ve klasik ajans konforuna İnila ile aynı anda sahip olabilirsiniz. Hazırlanan kurumsal kimlik, grafik tasarım, fotoğraf çekimleri, kataloglar aynı zamanda dijital pazarlamanızda sorunsuzca kullanılmaktadır.