Web Tasarım

Terzi titizliğiyle hazırlanan çözümleri

Marka geliştiricileri, grafik tasarımcılari, yazılım ve uygulama geliştiricileri, proje yöneticileri ve web içerik hazırlayıcılarından oluşan yetenekli çalışma arkadaşlarımız, işinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için biraraya gelir.

Bugün İnila'da dahil olmak üzere çok uygun fiyatlara web sitesi şablonları satan yüzlerce firma var olduğu bir gerçektir. Ancak İnila'da bizim hedefimiz, müşterimizi kendi klasmanında en üste yerleştirmektir. Biz, sizin iş ihtiyaçlarınızı, potansiyel müşterilerinizi ve internet pazarlama stratejinizi göz önünde bulundurarak tam olarak sizin için bir terzi titizliğiyle hazırlanan özel web tasarım çözümleri sunmaktayız.

Özel web sitesi tasarımı sizin markanızın ve görsel kimliğinizin bir uzantısıdır. Çoğu işletme, web sitesi tasarımında kırtasiye aşamasını atlamış, webdeki varlıklarıyla bir sonraki aşamaya geçmeye hazır duruma gelmiştir. Profesyonel bir web tasarım firması olan İnila, arama motoru optimizasyonu, internet reklamcılığı, sosyal medya yönetimi, online marka geliştirme, içerik yönetim araçları ile donanmış kapsamlı bir internet pazarlama stratejisi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Dijital dünyada görsel marka kimliğinizin kalıcı olmasını sağlarız

İnila'da her proje, kapsamlı bir araştırma ve keşif sürecinden sonra başlar. Bu, sizinle ortaklaşa, tüm projeniz süresince size rehberlik edecek sağlam bir web pazarlama stratejisinin ve rekabet düzleminin değerlendirildiği, websitenizin mimari taslağının çıkarıldığı, işlevsel gereksinimlerin yazıldığı aşamadır.

İlave olarak, İnila sitenizi ve rekabet edeceği siteleri arama motoru optimizasyonu için değerlendirecektir. Herhangi bir web tasarım projesinin en hayati bölümü, etkili bir arama motoru optimizasyonudur. Özel websitesi tasarlamanın en büyük faydalarından biri sizin online kimliğinizi geliştirmek ve internet pazarlamacılığı yatırımınızdan en iyi geri dönüşü temin etmek için çalışan profesyonel bir ekibe sahip olmaktır.