Sosyal Medya Uygulamaları

Beni de beğenir misin ?

Ne yazık ki sosyal medya ile ilgili sunduğumuz ürün ve hizmetlerde ajitasyon yaparak takipçi veya beğeninizi arttıramıyoruz. 1 dolara 100 beğeni, 2 dolara 200 takipçi, 3 dolara 300 yorum veremiyoruz. 10 dakikada önce onyüzbin kişiye check-in de yaptıramıyoruz.

Eğer ihtiyacınız olan sosyal medyada sesinizi duyuran, marka bilinirliliğiniz arttıcı, ürün, hizmet ve kampanyalarınızı etkili bir biçimde duyuran uygulamalar ve hizmetlerse bir de bizimle çalışmanızı isteriz.

man head

Sosyalin Facebook

Facebook Tabları (Sekme)

Her ne kadar facebook'un yeni tasarımıyla azıcık kıyıda köşede kalsada hala etkinliğini koruyan facebook sekmelerine dilediğiniz içerik sayfasını, youtube kanalınızı, tweetlerinizi, instagram fotoğraflarınızı, pinterest pinlerinizi ekleyebilirsiniz. Yönetici şifrenize gerek duyulmamaktadır.

Facebook formlar

Dilek şikayet formu, rezervasyon formu, iş başvuru formu gibi formları kullanabilirsiniz. Başvurular belirlediğiniz mail adrelerine gönderildiği gibi veritabanına kayıt edilmektedir. Bu formları herkesin doldurmasına açık yapabileceğiniz gibi beğeni arttırmak adına beğenme zorunluluğu da getirebilirsiz.

Facebook ödüllü yarışma

Katılımcılara beğenme zorunlu/değil olarak şık bir tasarımla bir soru yöneltiriz. Soru kolay seçilmemişse ipucu olarak cevabın web sitemizde veya ilgili mecrada örneğin youtube reklam videosunda olduğunu söyleriz. Kullanıcıyı çok uğraştırmadan adını, cep telefonunu ve email adresiyle yarışmaya katılmasını sağlarız. Mümkün olan en az izin kullanmaya özen gösteririz. Çünkü güvenlik ekranında kullanıcıdan ne kadar çok izin isterseniz katılım o kadar azaldığını tecrübe ettik.

Facebook ödüllü anket

Katılımcılara beğenme zorunlu/değil olarak şık bir tasarımla birkaç seçenekten oluşan anket sunarız.Kullanıcıyı çok uğraştırmadan adını, cep telefonunu ve email adresiyle ankete katılmasını sağlarız. Mümkün olan en az/hiç izin kullanmaya özen gösteririz. Çünkü güvenlik ekranında kullanıcıdan ne kadar çok izin isterseniz katılım o kadar azaldığını tecrübe ettik.

woman head

Sosyalin Instagram

Instagram fotoğraf yarışması

Instagram üzerinden yarışma yapmanıza olanak tanır. Dilediğiniz etiketteki fotoğrafları mikro site, web siteniz, facebook sekmesi vb. istediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz. Kötü niyetli kullanımı engellemek adına listelenecek fotoğrafları size açtığımız panelden onaylarsınız, bu sayede yarışma dışındada istediğiniz yerde bu resimleri güvenle listeyebilirsiniz. Yarışma kazanalarını ister katılımcılardan, isterseniz en fazla beğeni toplayanlardan seçebilirsiniz. Aynı anda birden fazla etiket için kullanılabilir.

Sosyalin Twitter

Twitter Etiket Yarışması

Instagram üzerinden yarışma yapmanıza olanak tanır. Dilediğiniz etiketteki tweetleri mikro site, web siteniz, facebook sekmesi vb. istediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz. Kötü niyetli kullanımı engellemek adına listelenecek fotoğrafları size açtığımız panelden onaylarsınız, bu sayede yarışma dışındada istediğiniz yerde bu tweetleri güvenle listeyebilirsiniz. Yarışma kazanalarını ister katılımcılardan, isterseniz en fazla retweet yapılan kullanıcıdan seçebilirsiniz. Aynı anda birden fazla etiket için kullanılabilir.

Sosyal Medya Analiz

Sosyalin Suite hazırlığı devam eden özellikle Türkiye pazarına yönelik bir çoklu sosyal medya analiz ve değerleme yazılımıdır. E-bültenimize üye olarak ürün lansmanı yapıldığında haberdar olabilirsiniz. Eğer halihazırda böyle bir program kullanmıyorsanız ücretsiz sürümüde bulunan HOOTSUITE'i veya yüksek bütçeli markalar için BRANDWATCH'u denemenizi tavsiye ederiz.