İstihdam Merkezi Otomasyonu

İstihdam Projesi ile halkın iş arayışlarına aynı zamanda kurum ile birlikte çalışan firmaların eleman arayışlarındaki sıkıntıya neşter vuruyoruz. Sistem eşleşen talepleri gerek otomatik gerek manual yönlendirmeler ve hatırlatıcılar ile aktif bir istihdam oranı ve başarısı sağlıyor.

İstihdam Merkezi yazılım geliştirme süreç aktivitelerine oldukça hakim, çıkabilecek sorunlar hakkında tecrübe kazanmış ekibimiz, projenizin en iyi yere gelmesi için, tüm bu tecrübesini kullanarak sizlere başarılı projeler sunmayı hedeflemektedir.

Temel İşleyiş

Kullanıcılar detaylı bir şekilde tüm bilgilerini sisteme adım adım girer ve aradıkları pozisyonları seçerler. Kurum tarafından onaylı firmalar da aradıkları pozisyonları girerler. Kurum yöneticisi eşleşen kişileri firmalara yönlendirir. Aynı şekilde sistemde belirlenecek aralıklarda otomatik eşleştirme yaparak Kurum ve firma tarafında bildirimlerde bulunur. Aynı zaman Kurum yöneticileri, tüm kullanıcı ve yetkili bilgileri ve işlemleri üzerinde değişiklik yapma imkanı da bulunur.